Lai-ripo | Lai Ripo
15548
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15548,qode-listing-1.0,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Valodu Skola

Valodu skola Jūrmalā, Jomas ielā, piedāvā angļu, vācu, franču, spāņu krievu un latviešu valodu apmācības visiem zināšanu līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Zinoši speciālisti apmācīs jūs gan klātienē, gan neklātienē — ar Skype starpniecību. Nodarbības iespējamas gan individuāli, gan nelielās grupās (līdz 4 personām). Varam izbraukt arī pie jums uzņēmumā. Vienas nodarbības ilgums – 60 vai 90 minūtes. Minimālais apmācību laiks — 3 mēneši.

1
2
3

Par mums

 Valodu skola Jūrmalā, Majoros piedāvā angļu, vācu, franču, spāņu, krievu un latviešu valodu apmācību gan bērniem, gan pieaugušajiem individuāli vai nelielās grupiņās (līdz 4 personām) visos līmeņos, sākot no iesācēja. Pirmajā nodarbībā tiek veikta pārbaude, lai noteiktu jūsu zināšanu līmeni.

Tulkojumi

Pedāvājam rakstiskos tulkojumus no/uz angļu, vācu un krievu valodām jebkādos apjomos jums pieņemamā termiņā. Iespējami tulkojumi par dažādām tēmām, arī zinātniskie darbi. Tulkojumu cenas atkarīgas no teksta sarežģītības pakāpes un apjoma.

Tālmācība

Ja dzīvojat citā valstī vai nevarat mācīties klātienē citu iemeslu dēļ, mēs piedāvājam tālmācību ar interneta starpniecību. Jums tiek elektroniski nosūtīta valodas apmācību programma un mācību gaitā arī materiāls. Jūs atsūtāt pasniedzējam izpildītus mājas darbus. Ļoti vēlams, uzsākot darbu, vismaz vienu reizi satikties ar skolotāju, lai skolotājs varētu novērtēt jūsu zināšanu līmeni.

Kontakti

Adrese: Jomas iela 30, Jūrmala, LV-2015

Tel.: +371 29135764

www.lai-ripo.lv

lai-ripo@inbox.lv

logo