VITOLI | Vītoli
15548
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15548,qode-listing-1.0,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Viesu nams “Vītoli”

Kolkas centrā 400 m no jūras piedāvā smaržīgas kokā darinātas istabiņas 365 dienas gadā. Piedāvājumā 2, 3, 4-vietīgas istabas, arī ģimenes numurs ar 2 istabām, bet pašā jūras krastā – dzīvoklis, līdz 4 personām.

Par mums

Viesu nams „Vītoli” atrodas 3 km attālumā no slavenā Kolkas raga, kur Rīgas jūras līcis satiekas ar atklāto jūru – Irbes jūras šaurumu, Slīteres nacionālā parka teritorijā. Te atrodama liela dzīvnieku, tai skaitā putnu, un augu dažādība, daudz retu un aizsargājamu sugu. Tas atrodas Latvijas nozīmīgākajā gājputnu ceļā, un Kolkasragā vasarās un rudeņos lielā daudzumā koncentrējas migrējošie putni, tāpēc tā ir iemīļota putnu vērotāju vieta. Kolka, tāpat kā citi piekrastes zvejniekciemi: Mazirbe, Sīkrags, Saunags u.c., ir lībiešu ciems. Te joprojām saglabājusies lībiešu ciemiem raksturīgā kultūrvide. Lībieši jeb līvi ir Latvijas Kurzemes pussalu apdzīvojušie pamatiedzīvotāji. Lībiešu valodu kā dzimto lieto vairs tikai kāds desmits lībiešu, lai gan 20. gadsimta sākumā lībiešu valodā runāja vēl pāris tūkstoši cilvēku.

Izīrējam gaišas un mīlīgas divvietīgas istabiņas, iespējams izīrēt arī 2 istabas ģimenei. Drēgnā vakarā  varēsiet pavadīt vakaru pie kamīna un karstas tējas vai kafijas tases. Ja vēlēsieties pagatavot sev vieglas uzkodas – ir virtuve ar gāzes plīti un ledusskapi,  pirmās nepieciešamības trauki, izņemot vasaras mēnešus.  Ir labierīcības – kopēja duša un tualete katrā stāvā. 200 m attālumā atrodas sezonas kafejnīca, pārtikas veikals.

Ja dodat priekšroku gulēšanai svaigā gaisā, iespējams uzsliet teltis pagalmā un iekurt ugunskuru tam īpaši ierīkotā vietā. Pagalmā ir nojume ar galdiem, tējkannu ūdens uzvārīšanai, griliem. Saimnieks izkurinās jums latviešu pirtiņu vai pasūtīs vietējo zvejnieku žāvētas zivis, tas gan laikus jāpiesaka. Ja esat asu izjūtu cienītājs, varat iepriekš pasūtīt izbraucienu ar motorlaivu uz Kolkas bāku.

Pakalpojumi

Viesu izmitināšana, brokastis
Telpu īre viesībām: zālīte līdz 25 personām un nojume (sezonas laikā, līdz 40 personām)
Pirts pakalpojums
Velosipēdu un nūjotāju nūju īre
Ugunskurs ar lielo zupas katlu virs ugunskura

Galerija

360 virtuālā tūre

Kontakti

Tel: +371 29135764

 

Adrese: „Vītoli”, Kolka,

Dundagas novads, Latvija

 

E-mail: lai-ripo@inbox.lv

Viesu namu „Vītoli” atradīsiet pašā Kolkas centrā, 400 m no jūras, blakus šosejai P131.